PETEK TEMİZLEME ;

Zaman Geçtikçe Hava ve Isı Seviyeleri Düşüp Yükseldikçe Kombi ve Peteklerinizin İçerisinde Devirdaim Yapan Su Katmanı Zamanla Peteklerinizin Dibinde Çökelti Oluşturmaktadır. Bu Tortu ve Kireç Tabakası İle Kitle Haline Dönüşerek Kocaman Bir Kalın Tabaka Oluşturur , Bunun Akabinde Petekler İçerisindeki Su Devirdaimi Dolaşımı ve Suyun Sıcaklıkğının Yükselmesi Zorlaştığı Gibi 3/1 Alanın Tam Verim Veremediğinden Tam Verim Alınamamış Our Böylelikle Kombinizi Yüksek Derecelere Ayarlama İhtiyacı Duymakta Kalıyorsunuz.Hem Geç Isınma Hemde Isınmada Performans Düşüklüğü Olduğu Üzere Kombi Sürekli Su Basmak Zorunda Kalıyor Peteklerinize;Peteklerinizin Kombinizin Düzenli  Bakımını Yaptırmadığınız Sürece İyi Bir Isınım Alamadığınız Gibi Dereceyi En Yükseğe Arttırmak Zorunda Kalırsınız.

Petek Temizleme Dolayısıyla Oldukça Her Bakımdan Önemlidir.Gerek Sağlık  Gerek Perdelerinizin Rengi ve Temizliği Olsun Gerekse Ekonomik Anlamda Farkında Olmadan Cüzdanınızdan Kaçaklar Oluşur.

Özelikle Evde Bebek Çocuk Yaşlı Yada Kronik Rahatsızlığı Olan Birileri Yaşıyorsa Mutlaka Petek Temizleme İşini Dikkate Almanız Gereken Kaliteli Yaşam Unsurları Arsına Konulmalıdır.Kaldıki Evdeki Halılarınız Düzenli Yıkama Yaptıldığı Gibi Petek Temizleme İzmir İşlemleri Yapılmalıdır.

Petek Temizleme İşlemi Maliyetli Bişi Olmadığından  Her Yıl Düzenli Aralıkları Yaptırmanızı Önerir ; Zaten Kış Dönemi 2-3 Faturada Ödemiş Olduğunuz Petek Temizleme Tutarı Kendini Amorti Etmektedir.

Genelde Müşterimiz Ya Unutur Yada Seneye Yaptırız Diye İhmal Olur.

Nasıl Ki Klimalarınızın Temizliğini Heryıl Yaptırmanız Gerekiyorsa Petek Temizliği de Aynı Periyodik İşleme Tabi Tutulmalıdır.

Sıcak Sağlıklı Huzurlu Ekonomik Günler İçin Petek Temizleme Sizlerle 7/24 Arayıp Bilgi Randevu Alabilirsiniz.

Yeni Nesil Makinalarımızla Petek Temizleme İşlemini Yapıyoruz ; Sökmeden Kırmadan Kirletmeden ...

Petek Temizleme Sonrası Peteklerinizin İçerisine Koruyucu Kimyasal Takviyesi ve Antibakteriyel Uygulaması Yapıyoruz.

Tüm İşlerimiz Garantili Olarak Yapılmaktadır.Petek Temizleme İzmir Olarak Herzaman Müşterilerimizin Yanındayız.